Studia podyplomowe

Rozpoczęła się rekrutacja na studia podyplomowe na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu.

Zapisy na poszczególne kierunki studiów możliwe są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00 pod numerem telefonu +48 361-70-30 lub adresem mailowym: studiapodyplomowe@uthrad.pl.

Zapraszamy do zapoznania się ze wstępną ofertą  studiów podyplomowych na rok akademicki 2021/22 na Wydziale Mechanicznym:

·        Drukowanie 3D,
·        Odnawialne Źródła Energii (wspólnie z WTEiI),
·        Programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://sp.uniwersytetradom.pl/wm