Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Rozwiązania i technologie XXI wieku”

Szanowni Państwo,
zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Rozwiązania i technologie XXI wieku”. Wydarzenie odbędzie się 10 czerwca 2022 roku w formie online. Celem wydarzenia jest przedstawienie obecnego stanu wiedzy oraz kierunków prowadzonych badań.

Gościem Honorowymi Konferencji będzie dr hab. inż. Henryk Bąkowski, prof. PŚ, z  Katedry Transportu Kolejowego, Wydziału Transportu i Inżynierii Lotniczej Politechniki Śląskiej. Tytuł wystąpienia: Analiza wybranych zagadnień tribologicznych za pomocą metod sztucznej inteligencji.

Konferencja skierowana jest do studentów, doktorantów, pracowników naukowych oraz przedstawicieli firm, a także osób zainteresowanych tematyką innowacyjnych technologii i narzędzi przyszłości.

Zagadnienia tematyczne:

• technologie komputerowe
  • sztuczna inteligencja
  • technologie produkcji
  • budowa maszyn i podzespołów mechanicznych
  • budownictwo
  • biomateriały i nanomateriały
  • energetyka, systemy cieplne i grzewcze
  • przemysł rolniczo-spożywczy
  • przemysł lotniczy, samochodowy i kosmiczny
  • narzędzia medyczne
  • wykorzystanie technologii w ochronie zdrowia człowieka i środowiska

Aby wziąć udział w Konferencji należy zarejestrować się poprzez formularz dostępny na stronie internetowej:  https://fundacja-tygiel.pl/technologie/

Serdecznie zapraszamy!

Konferencja realizowana jest z inicjatywy Fundacji na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL.