Wykłady otwarte – Inżynieria materiałowa w zastosowaniach, maj 2022 r.

W dniach 16-30 maja 2020 r. na Wydziale Mechanicznym Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu odbędzie się cykl wykładów w języku angielskim z przedmiotu „Inżynieria materiałowa w zastosowaniach”. Wykłady mają formę otwartą – zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Wykłady poprowadzi prof. Edvin Gevorkian z Ukraińskiego Państwowego Uniwersytetu Transportu Kolejowego w Charkowie (Ukrainian State University of Railway Transport).

Uczestnictwo w wykładach sfinansowane będzie w ramach projektu „Zintegrowany Program UTHRad”, POWR.03.05.00-00-Z105/17. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Załączniki:

– plan zajęć z tematami wykładów,